Mulina Ariadna

Mulina Ariadna

Mulina Ariadna przeznaczona jest dla wszystkich wielbicieli robótek ręcznych. Ten producent zapewnia wysokiej jakości mulinę, z której pomocą z łatwością stworzysz obrazy i przedmioty codziennego użytku, a także biżuterię. Mogą one posłużyć jako prezent dla bliskiej Ci osoby, dopełnić wnętrze Twojego domu lub stać się oryginalnym dodatkiem do Twoich stylizacji. Muliny Ariadna charakteryzują się niesamowitą intensywnością barw oraz trwałością koloru. Jeśli więc masz zdolności manualne, a wolny czas chcesz spędzić produktywnie i kreatywnie, to jest to doskonały wybór dla Ciebie. Ariadna mulina zapewnia wygodną pracę - nie plącze się, ani nie zrywa, jak dzieje się to w przypadku innych nici gorszej jakości. To sprawia, że efekt jest zawsze zadowalający, a Ty możesz cieszyć się pięknym, samodzielnie stworzonym dziełem.

Aktywne filtry

Mulina Ariadna - Zamów ile potrzebujesz, a...

Cena 1,89 zł
Dostępność: 9533 W magazynie

Oferta skierowana do osób, które planują duże zakupy muliny (np. 50 szt), a nie chcą spędzać godzin na wyszukiwaniu każdego koloru z osobna.

Aby dokonać zakupu wystarczy poprzez niniejszą ofertę zakupić planowaną ilość motków muliny (np. 54 szt) i opłacić zamówienie.

Kolory mulin oraz ilość wystarczy wpisać w okienko "Kolory muliny"

Dzięki temu oszczędzisz sporo czasu na wyszukiwaniu pojedynczych kolorów    : - )

UWAGI:

Nr kolorów można wpisać po przecinki w nawiasie dodając ilość szt. np. 1500 (5), 1717, 1819 (4) 

Produkty dodane do porównania