Haft krzyżykowy - akcesoria do haftu, wzory graficzne pdf, zestawy do haftu

Ponieważ zależy nam na zapewnieniu Naszym klientom niezbędnych materiałów i narzędzi w jednym miejscu, z jedną przesyłką prosimy o wsparcie w rozwijaniu asortymentu.

Poniższa ankieta pozwala anonimowo napisać jakie produkty są poszukiwane, a my postaramy się je zapewnić :)

Ankieta

Profesjonalne akcesoria do haftu oraz wzory do haftu krzyżykowego

Prezentowana oferta asortymentu do haftu krzyżykowego wykonywanego bawełnianą muliną wyróżnia się dostępnością różnych kategorii produktów. W sprzedaży są między innymi: gotowe wzory graficzne, organizery do przechowywania nitek, bazy do wykonania kartek okolicznościowych oraz zakładek, pudełka czy akcesoria niezbędne każdej hafciarce. Zainteresowani mogą liczyć na odpowiednie tkaniny do haftu, takie jak:

 • Aida do haftu krzyżykowego w różnych gęstościach i kolorach,
 • plastikowa kanwa
 • płótno lniane,
 • mono canwa do needelpointu,
 • tkanina do hardangera

Oprócz tego klienci znajdą u nas wszystkie akcesoria do haftowania, czyli: pisaki, tamborki, nici metalizowane, bieżniki, śliniaki, igły i nożyczki. Usługę uzupełniającą stanowi również przygotowanie wzoru do haftu na bazie nadesłanego zdjęcia. Odbiorca zyskuje jednocześnie projekt w formacie PDF do samodzielnego wydruku.  

Bogaty wybór narzędzi oraz mulin do haftu

Niezbędnikami pasjonatów zdobienia tkanin przedstawioną metodą są narzędzia do haftowania. Chodzi przede wszystkim o:

 • spieralne cienkopisy,
 • lupy,
 • nożyce,
 • kordonek,
 • markową mulinę Ariadna oraz DMC.

W przypadku wymienionej na końcu nabywca ma też do wyboru wersje DMC, takie jak Etoile z migotliwym połyskiem bądź ze stuprocentowej bawełny zapobiegającej splątaniu. Klienci planujący większe zamówienie mogą zdecydować się na zestaw nici w różnych kolorach oraz odcieniach. Z kolei specjalistyczne organizery przenośne ułatwią im prace ręczne poza domem, na przykład podczas podróży. W takich kompletach zwykle znajduje się miejsce na:

 • papierowy wzór,
 • kanwę,
 • tamborek,
 • igły,
 • nożyczki.

Następna kategoria artykułów obejmuje podstawowe materiały do szycia, czyli: nici maszynowe, gumy odzieżowe czy lamówki. Zapraszamy do składania zamówień!

Aktywne filtry

Haft krzyżykowy — czy jest trudny?

Nauka haftowania jeszcze nigdy nie była taka łatwa! Nie ma znaczenia czy już wcześniej próbowałeś/aś swoich sił z haftowaniem, czy nie — to sztuka dla każdego, kto pragnie stworzyć coś własnoręcznie! Haft krzyżykowy dla początkujących opiera się na kilku prostych wzorach do samodzielnego wykonania. W ten sposób każdy może sprawdzić, czy haft jest dla niego. Tematyka zwierząt, roślin czy owoców — każdy znajdzie coś dla siebie! Wyciszenie, nauka cierpliwości oraz nieustanny rozwój zdolności artystycznych — tego nauczy Cię haftowanie!

Haft krzyżykowy dla dzieci — hobby, zabawa, pasja

Haftowanie jest o tyle łatwe, że z prostymi wzorami poradzą sobie nawet dzieci. To doskonałe zajęcie rozwijające zdolności manualne najmłodszych, którzy mogą w ten sposób znaleźć nowe hobby. Każda artystyczna dusza znajdzie ukojenie w hafcie krzyżykowym. Wzory dla dzieci do samodzielnego wydruku w formacie PDF dają możliwość ich wykonania niezliczoną ilość razy, przez co zabawa nie ma końca.

Artystyczne wyszywanki dla każdego

Nasze materiały do haftu krzyżykowego to głównie piękne, kolorowe muliny znanych firm, kolorowe kanwy oraz niezbędne akcesoria, jak np. igły z tępym czubkiem. Nie zwlekaj i wykorzystaj okazję, aby poznać nowy rodzaj aktywności artystycznej, którą możesz wykonywać zawsze — w domu, w pociągu, podczas jazdy autobusem — po prostu wszędzie! Nasz katalog haftu krzyżykowego jest pełen inspiracji — wykorzystaj jeden z dostępnych wzorów lub stwórz samodzielny obrazek!

Produkty dodane do porównania