Bazy do kartek okolicznościowych z okienkiem

Kartki okolicznościowe i zaproszenia wyglądają wspaniale, kiedy są wykonane ręcznie. Bazy do kartek dostępne w naszym asortymencie pomogą zrobić niesamowite dzieła z papieru. Taki prezent na pewno ucieszy jubilata, a praca włożona w przygotowanie zostanie doceniona. Oferujemy wiele rodzajów baz, między innymi bazy do kartek z okienkiem w różnych kształtach, które doskonale sprawdzają się jako kartki świąteczne. Ich przygotowanie sprawia wiele radości, dlatego są kupowane przez osoby zajmujące się tworzeniem kart hobbystycznie, ale też przez tych, którzy chcą sprzedawać swoje dzieła. Asortyment zawiera bazy do kartek scrapbooking dla użytkowników o różnym poziomie zaawansowania oraz preferencjach projektowych. Zapewniamy szeroki wybór wariantów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Aktywne filtry

Baza do kartek z okienkiem i bez na różne okoliczności

Prosta baza do kartek z okienkiem jest świetna dla kogoś, kto chce przygotować kartkę metodą scrapbookingu. Trzyskrzydłowe doskonale sprawdzą się natomiast w warsztacie miłośników haftu krzyżykowego. Dzięki jednej ściance zakrywającej haft taka baza pozwoli pięknie wyeksponować wyszytą pracę. Własnoręcznie wykonana kartka z pewnością będzie zachwycającym prezentem z okazji świąt, imienin, urodzin czy narodzin dziecka. Niezależnie od tego, jaka okoliczność towarzyszyć będzie wręczaniu takiej kartki, zawsze zobaczymy szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Różnorodne bazy do kartek

Osobiście wykonana kartka okolicznościowa, to doskonały sposób na pokazanie komuś, że jest wyjątkowy i ważny w naszym życiu. Bazy mają okienka w różnych kształtach, które wpasują się w różne rozmiary haftów oraz artystyczną wizję. Owalne sprawdzą się w czasie Wielkanocy, prostokątne są najbardziej eleganckie, więc mogą być wykorzystane do oficjalnych zaproszeń, natomiast takie z nierównymi brzegami pięknie wyglądają jako kartki dla dziewcząt i kobiet. Baza pod kartki bez okienka może być z kolei wykorzystana do zrobienia zaproszeń oraz winietek na stół. Produkty występują w różnych rozmiarach i kształtach, zatem znalezienie najlepszych jest proste. Ponadto do okoliczności i osoby, która ma kartkę dostać, można też dopasować kolor bazy. Naszymi propozycjami będzie zachwycony każdy, kto szuka bazy do kartek.

Produkty dodane do porównania