Zestaw mulin

Korzystając z naszej oferty, można zajmować się rękodziełem często, intensywnie i bez tracenia czasu. Taką możliwość daje zestaw muliny do haftu, który każdemu zapewni potrzebną ilość materiału w cudownych kolorach. Aby mieć wiele nici, nie trzeba długo szukać. Zestaw do wyszywania muliną daje możliwość zamówienia dokładnie tego, co potrzeba bez konieczności mozolnego wyszukiwania pojedynczych kolorów. To szybki i prosty sposób na zakup różnych nitek.

Kolorowa mulina spełni każde wymagania

Każdy ma swoje upodobania. Lubimy różne kolory i przedmioty. Ze względu na to, że kolorowa mulina może być wykorzystana do wytworzenia wielu wspaniałości, jest ona produktem bardzo pożądanym. Mnóstwo osób haftuje na własne potrzeby, dla przyjemności, inni czerpią z tego odmienne korzyści. Jedni i drudzy mogą potrzebować różnych barw. Dlatego oferujemy zestaw nici, w którym można wybrać odpowiednie do danej pracy kolory. Wśród nich swoje ulubione znajdą miłośnicy barw jaskrawych i stonowanych. Dodatkowo każda nić wykonana jest z bawełny produkowanej w Polsce, która nie mechaci się, nie rwie i przez długi czas używania wygląda doskonale, jak np. na bransoletkach przyjaźni.

Zestaw muliny dla hobbystów i zawodowców

Doskonała jakość jest ważna dla każdego. Kolorowa mulina przeznaczona jest do tworzenia sztuki. Nawet jeśli tworzą ją hobbyści, to chcą oni uzyskać w efekcie jakościowy produkt. Do tego potrzebne są porządne materiały. Zestaw nici do haftu to możliwość wyboru pożądanych barw. Stanowi on ogromne ułatwienie dla każdego, kto chce zrobić kolorowy haft. Mulina tworząca zestaw jest szczególnie doceniana przez ludzi zajmujących się haftowaniem na większą skalę. Do tworzenia obrazów czy dekoracji w dużych rozmiarach potrzeba mnóstwo nici w wielu barwach. U nas można je zamówić w jednym miejscu z gwarancją jakości. Osoby znające nasz zestaw nici chwalą połysk i fakturę muliny zrobionej w 100% z bawełny.

Zestaw nici do haftu - duża ilość i świetna jakość

Zamawiając zestaw do wyszywania muliną, nasi klienci otrzymują pasma o długości 8 m każde. To duża ilość nici, z której powstanie wiele wspaniałych haftów i bransoletek. Można użyć kilku do jednej pracy, żeby była ona kolorowa. Umożliwiamy zamówienie takiej ilości muliny, jaka jest  potrzebna. Zapewniamy także, że pasmo nie ulegnie zniszczeniu, jeśli tylko będzie używane zgodnie z przeznaczeniem. Bez względu na to, ile rzeczy z niego powstanie, wszystkie będą piękne, lśniące i gładkie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a następnie do składania zamówień.Produkt
Mulina bawełniana (100%)

Wysokiej jakości nić bawełniana produkowana w Polsce. Od 2009 roku mulina produkowana jest w nowej technologii, dzięki czemu ma ładny połysk oraz jest puszysta i gładka, a wykonane nią wyroby przyjemne w dotyku. 
Pasmo (8 m) podzielne na 6 osobnych nitek.

Przeznaczenie
- Haft krzyżykowy,
- Haft pół krzyżykowy (gobelinowy),
- Haft płaski,
- Needlepoint,
- Bransoletki przyjaźni,
- Obrazy i dekoracje codziennego użytku,

Zalety
- duża paleta barw,
- żywe kolory,
- nie mechaci się,
- nie zrywa podczas pracy,
- nie plące podczas pracy,
- trwały kolor,


Wady
- brak

DMC

1 inny produkt w tej kategorii:

Produkty dodane do porównania