Aida (TAJLUR)

Kanwa Aida to produkt dla każdego, kto chce bawić się haftowaniem. Możesz łatwo dobrać ją do efektu, jaki chcesz ostatecznie osiągnąć. Oferowana przez nas kanwa jest biała i kolorowa, sprzedawana na metry lub w mniejszych odcinkach. Dostaniesz więc podkład do wyszywania o takiej barwie i ilości, jakich potrzebujesz. Nasze produkty są dla każdego, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna przygodę z haftem, czy zna się już na tym. Bawełniane kanwy do haftu to jeden z najczęstszych wyborów do prac ręcznych. Wykorzystaj je do tworzenia pięknych serwetek, obrazków lub prostych haftów ozdobnych dla siebie, a także na prezent. Jeśli dasz komuś własnoręcznie haftowaną serwetkę, to na pewno doceni nie tylko jej piękno, ale też pracę, jaką włożysz w przygotowanie.

Aktywne filtry

Kanwa Aida: na metry BIAŁA

Cena 17,50 zł
Dostępność: 18 W magazynie

Kanwa biała to najlepszy podkład pod haft wielokolorowy. Można na niej stworzyć właściwie każdy obraz. Docenią ją też nowicjusze, którzy będą świetnie widzieli przez nią przebieg nici. Trening na tym ekologicznym produkcie z bawełny przynosi najlepsze efekty, a to tylko jedna z zalet. Nasza kanwa biała z metra jest doskonała także z wielu innych powodów.

Jednym z nich jest właśnie sprzedaż na metry. Wybierając naszą ofertę, będziesz mieć tyle kanwy, ile potrzebujesz. Produkt ma szerokość 160 cm, natomiast długość jednej sztuki to 50 cm. I właśnie o 50 cm więcej kanwy otrzymasz, jeśli zamówisz więcej sztuk. A co z innymi wymiarami? Nasze produkty przyjmują też różną gęstość. Kanwa biała ma od 14 do 18 ct, czyli 54-70 ściegów na 10 cm. Wymiary produktu pozwalają na długi trening lub tworzenie całkiem sporych obrazów, które będą prezentować się doskonale na białym tle.

Kanwa Aida, Tajlur: na metry SZARA

Cena 19,00 zł
Dostępność: 11 W magazynie

Kanwa szara pasuje do haftowania nićmi o każdym kolorze, dlatego jest tak często wybierana. Dużym atutem pozostaje fakt, że na tej barwie nie widać drobnych zabrudzeń. Oczywiście można je bez problemu usunąć. Wyszywane serwetki powinny być utrzymane w czystości. Jeśli korzystasz z naszych produktów, nie jest to trudne. Kanwa do haftu szara wykonana z bawełny może być prana tak, jak wszystkie rzeczy z tego materiału. Gwarantujemy, że nie ulegnie zniszczeniu. Estetyka ważna jest dopiero po zakończeniu pracy. 

 

Szara kanwa Aida o szerokości 160 cm sprzedawana jest na metry, co 50 cm. Jej najważniejsze właściwości zachowane są w każdej odmianie. Zarówno kanwa szara o grubości 14, jak i 18 ct jest trwała oraz pozwala na tworzenie wspaniałych obrazów. Jest to podkład, na którym pracuje się łatwo, więc świetnie sprawdzi się dla początkujących. Nie musisz się martwić, że jeszcze nie potrafisz wyszywać - szybko się nauczysz.

Kanwa Aida: na metry CZARNA

Cena 19,00 zł
Dostępność: 5 W magazynie

Bawełniana czarna kanwa jest usztywniana, co pozwala na swobodne wyszywanie. Materiał nie będzie się giął, a haftowanie przyniesie cudowny efekt. Ten produkt jest odpowiedni do łączenia z jasnymi nićmi. Biel, beż lub kolory jaskrawe pięknie prezentują się na ciemnym podkładzie, który tworzy z nimi wspaniały kontrast. Chcesz, żeby Twój haft miał ciemne tło? Czarna kanwa na metry o wybranej gęstości sprawdzi się doskonale. Jakość tego produktu jest tak samo wysoka, jak w przypadku innych wersji kolorystycznych.

 

Nie musisz też martwić się o trwałość i wspaniały wygląd, wybierając różne gęstości. Kanwa czarna 18 ct jest tak samo trwała, jak mniej gęste wersje. Każdą z nich możesz mieć w dowolnej ilości, kupując czarną kanwę na metry według poniższej instrukcji.

 

Nasza oferta skierowana jest także do osób, którym nie jest obojętne środowisko. Kupując u nas, masz pewność, że czarna kanwa od polskiego producenta wykonana jest z certyfikowanej bawełny.

Kiedy przyda się kanwa Aida?

Usztywniana kanwa do wyszywania sprzedawana na metry to produkt z bawełny. Jest więc ekologiczna, wygląda cudownie i łatwo się na niej wyszywa. Może być wykorzystywana przez profesjonalistów i absolutnych nowicjuszy. Wspaniale sprawdza się w hafcie krzyżykowym i półkrzyżykowym. Oferujemy też różne gęstości, co dodatkowo zwiększa możliwości, jakie daje kanwa Aida. Możesz wyszywać nicią, jaką chcesz i osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Baw się różnymi produktami i szukaj nowych rozwiązań, a kanwa na metry zapewni Ci podkład pod wiele haftów. Niska cena naszych produktów jest dodatkową zachętą. Jeśli jeszcze nie wyszywasz, możesz bez ponoszenia wielkich kosztów sprawdzić, czy to zajęcie dla Ciebie. A jeśli Ci się spodoba, to będziesz mieć nowe hobby pozwalające tworzyć wspaniałe rzeczy.

Produkty dodane do porównania