Kanwy, len, tkaniny do haftu

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, tkanin do haftu oraz mulin, które pomogą rozwinąć swoje umiejętności w zakresie haftu. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić kanwę lub len, jesteś w dobrym miejscu! Możemy nawet zaoferować plastikową kanwę pomagającą uzyskać dowolne kształty z wyszytego wzoru np.: do wykonywania dekoracji świątecznych, zakładek, zawieszek czy breloczków; Posiadamy również kanwę do wypruwania, dzięki której haft można wykonać na dowolnej tkaninie; a także kanwę w taśmie jako podkład do haftowania zakładek lub dodatków aranżacyjnych - wystarczy tylko wyszyć ornament i stylowa ozdoba gotowa. Chcielibyśmy, by nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni z produktów u nas zakupionych, więc dokładamy starań, aby były one najwyższej jakości, a także w przystępnych cenach. Nasze produkty, w tym plastikowe kanwy, są bezpieczne i testowane przed wprowadzeniem na rynek. Dzięki nim można spędzić wolny czas w sposób ciekawy oraz kreatywny.

Zapraszamy do zapoznania się także z ofertą narzędzi i akcesoriów, które pomogą szlifować swoje umiejętności w zakresie haftowania!

Aktywne filtry

Kanwa Aida: na metry Tajlur: CZARNA

Cena 19,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Bawełniana czarna kanwa jest usztywniana, co pozwala na swobodne wyszywanie. Materiał nie będzie się giął, a haftowanie przyniesie cudowny efekt. Ten produkt jest odpowiedni do łączenia z jasnymi nićmi. Biel, beż lub kolory jaskrawe pięknie prezentują się na ciemnym podkładzie, który tworzy z nimi wspaniały kontrast. Chcesz, żeby Twój haft miał ciemne tło? Czarna kanwa na metry o wybranej gęstości sprawdzi się doskonale. Jakość tego produktu jest tak samo wysoka, jak w przypadku innych wersji kolorystycznych.

 

Nie musisz też martwić się o trwałość i wspaniały wygląd, wybierając różne gęstości. Kanwa czarna 18 ct jest tak samo trwała, jak mniej gęste wersje. Każdą z nich możesz mieć w dowolnej ilości, kupując czarną kanwę na metry według poniższej instrukcji.

 

Nasza oferta skierowana jest także do osób, którym nie jest obojętne środowisko. Kupując u nas, masz pewność, że czarna kanwa od polskiego producenta wykonana jest z certyfikowanej bawełny.

Produkty dodane do porównania