Kanwa w taśmie

Kanwa w taśmie idealna jako np. dekoracja ręcznika

Kanwa w taśmie doskonale sprawdzi się do ozdobienia ręcznika, ściereczki bądź do wykonania zakładki do książki. Jest do doskonały materiał do ozdabiania, ponieważ posiada dekoracyjnie ozdobione brzegi. Kanwę do wyszywania można kupić w niemal dowolnych długościach, różni się jedynie szerokością:
- 3 cm
- 5 cm
- 8 cm
- 10 cm

Kanwa w taśmie posiada równy splot, dzięki czemu uzyskany efekt daje równe kwadratowe krzyżyki. Do jej wykonania wykorzystuje się przeważnie tkaniny lniane, ale też bawełnę. Zastosowanie opisywanej kanwy to przede wszystkim: wykończenia brzegów, ozdobienie ręczników poprzez naszycie taśmy z wyszytym motywem. Taśmę można bez problemu dociąć do pożądanej długości. Dostępne w naszej ofercie kanwy w taśmie wykończone zostały drobną falbanką, dzięki czemu się nie prują i nie trzeba ich dodatkowo obszywać. Kanwa występuje w różnych szerokościach, np. 3 cm, 5 cm, 7 cm i 10 cm. Z łatwością można dopasować też jej kolor spośród różnych odcieni, np. écru i białego.

Aktywne filtry

Typowe i niestandardowe zastosowanie kanwy w taśmie

Kanwa w taśmie może być użyta do wyhaftowania:

  • dekoracji wnętrz w stylu rustykalnym albo klasycznym,

  • spersonalizowanych ozdób na ubraniach i dodatkach odzieżowych,

  • bielizny niemowlęcej,

  • obrusów, serwetek, ręczników, chust, poduszek.

Kanwa w taśmie jest niezwykle chętnie wykorzystywana do ozdabiania np. ręczników. Co ciekawe, można jej użyć również jako zakładki do książki.

Oferowane taśmy do haftu można zarówno wszywać, jak i naklejać. Oryginalnym pomysłem jest przewiązanie kanwą np. wazonu, flakonu oraz świecznika. Dzięki temu można stworzyć z niej samodzielny element dekoracyjny do naczyń lub części wyposażenia. 

Kanwa będzie przydatna również podczas wyszywania bardzo drobnych elementów, na przykład pod dekoracje świąteczne lub choinkowe. Jej docelowe wykorzystanie zależy też od indywidualnego pomysłu i kreatywności. Zachęcamy do dokonania zakupu kanwy w naszym sklepie internetowym. 

Produkty dodane do porównania