Mulina DMC art. 117

Mulina DMC

Mulinę DMC można spokojnie polecić wszystkim, którzy lubią wyszywanie. To jeden z producentów, który wytwarza muliny wysokiej jakości, odpowiadające potrzebom i wymaganiom wielbicieli robótek ręcznych. W naszym sklepie internetowym igielka-mb.pl znajdziesz szeroką paletę barw mulin DMC, które ułatwią Twoją pracę - nie będą się zrywać podczas wyszywania, ani plątać. Oferujemy nici bawełniane, dwukrotnie merceryzowane oraz z połyskiem. To sprawia, że Klienci chętnie kupują u nas DMC muliny. Materiały te mogą posłużyć zarówno do haftu krzyżykowego, Needlepoint, jak i płaskiego. Są one dostępne w żywych kolorach, które z biegiem czasu nie tracą na swojej intensywności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z niżej przedstawionymi produktami z naszej oferty. Wierzymy, że każdy znajdzie wśród nich coś odpowiedniego dla siebie. 

Aktywne filtry

Mulina DMC - Zamów ile potrzebujesz, a kolory...

Cena 3,50 zł
Dostępność: 9521 W magazynie

Oferta skierowana do osób, które planują duże zakupy muliny (np. 50 szt), a nie chcą spędzać godzin na wyszukiwaniu każdego koloru z osobna.

Aby dokonać zakupu wystarczy poprzez niniejszą ofertę zakupić planowaną ilość motków muliny (np. 54 szt) i opłacić zamówienie.

Kolory mulin oraz ilość wystarczy wpisać w okienko "Kolory muliny"

Dzięki temu oszczędzisz sporo czasu na wyszukiwaniu pojedynczych kolorów    : - )

Produkty dodane do porównania