Materiały do scrapbookingu

Ponieważ zależy nam na zapewnieniu Naszym klientom niezbędnych materiałów i narzędzi w jednym miejscu, z jedną przesyłką prosimy o wsparcie w rozwijaniu asortymentu.

Poniższa ankieta pozwala anonimowo napisać jakie produkty są poszukiwane, a my postaramy się je zapewnić :)

Ankieta

Scrapbooking to kreatywna metoda własnoręcznego tworzenia papierowych ozdób, które następnie wykorzystuje się do upiększania rodzinnych albumów ze zdjęciami. O wyjątkowości powstałych tym sposobem pamiątek nie trzeba z pewnością mówić. Ważne jest natomiast to, skąd czerpać materiały do scrapbookingu. Nasz sklep oferuje dosłownie wszystko, czego potrzeba zarówno początkującym, jak i zaawansowanym scrapbookerom. W asortymencie posiadamy wszystkie najważniejsze podstawowe tworzywa oraz akcesoria – od papierów ozdobnych, przez częściowo gotowe dekoracje, na narzędziach do ich obróbki kończąc. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem dostępnym w naszym znakomicie zaopatrzonym sklepie internetowym.

Aktywne filtry

Koperta kwadratowa 15,5 x 15,5 cm

Cena 0,35 zł
Dostępność: 7894 W magazynie

Chcesz wysłać list, a może dać komuś kartkę z życzeniami lub zaproszenie? Koperta kwadratowa 15,5x15,5 cm doskonale sprawdzi się w tej sytuacji. Jej wymiary są odpowiednie dla gotowych kartek okolicznościowych i wysyłania zwykłych listów. Dołączenie koperty do prezentu to świetny pomysł nie tylko dlatego, że kartka jest zabezpieczona. Koperta kwadratowa może stanowić dodatkową ozdobę.

 

Aby uatrakcyjnić przesyłkę i nadać jej indywidualny charakter, oferujemy białe koperty. Są idealne dla kogoś, kto lubi prace ręczne. Biała koperta kwadratowa, papierowa daje ogrom możliwości na wykazanie się umiejętnościami w zakresie scrapbookingu. Samodzielne ozdobienie czyni ją wyjątkową, a Ty możesz dopasować styl do osoby, której wręczysz swój list. Spraw komuś radość już samym opakowaniem.

Produkty dodane do porównania