Koperty

Koperty mimo swojego niewielkiego rozmiaru przydają się w wielu sytuacjach życia codziennego. To właśnie w nich wysyłamy listy, przechowujemy dokumenty i wręczamy kartki urodzinowe lub zaproszenia. Aby jednak koperty papierowe spełniały swoją funkcję prawidłowo, powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdziesz koperty z trwałego papieru, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe i odporne na ewentualne uszkodzenia. Różnorodny asortyment pozwala na wybór odpowiedniej koperty spełniającej Twoje oczekiwania. W naszej ofercie znajdziesz m.in. koperty c5, koperty c6 oraz koperty typu DL, które świetnie sprawdzą się do wysyłania listów, dokumentów lub pocztówek. To jednak nie koniec naszej bogatej oferty — znajdziesz u nas również małe koperty, także te mini, które przydadzą się w pracach plastycznych np. scrapbookingu.

Koperty papierowe o wysokiej jakości

Wiemy, że z okazji ślubu, Komunii Świętej, urodzin czy wielu innych uroczystości najpopularniejszym prezentem jest gotówka. W naszej ofercie znajdziesz także koperty na pieniądze, które będą się estetycznie prezentować, a przy okazji zabezpieczą podarunek. Z kolei jeśli poszukujesz odpowiednich kopert na zaproszenia, które będą do siebie pasować kolorystycznie, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem kopert kolorowych. Znajdziesz tu klasyczne, białe koperty, ale także czarne lub w innych, nietuzinkowych odcieniach. Naszym klientom oferujemy ponadto bardziej innowacyjne rozwiązania, jak np. koperty na zakładkę do książki. Będą one nie tylko ozdobą, ale także dodatkowym zabezpieczeniem produktu, np. podczas wysyłki.

Wierzymy, że nasze koperty papierowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i wyboru kopert odpowiadających wszelkim potrzebom. Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. 

Aktywne filtry

Koperta kwadratowa 15,5 x 15,5 cm

Cena 0,35 zł
Dostępność: 7894 W magazynie

Chcesz wysłać list, a może dać komuś kartkę z życzeniami lub zaproszenie? Koperta kwadratowa 15,5x15,5 cm doskonale sprawdzi się w tej sytuacji. Jej wymiary są odpowiednie dla gotowych kartek okolicznościowych i wysyłania zwykłych listów. Dołączenie koperty do prezentu to świetny pomysł nie tylko dlatego, że kartka jest zabezpieczona. Koperta kwadratowa może stanowić dodatkową ozdobę.

 

Aby uatrakcyjnić przesyłkę i nadać jej indywidualny charakter, oferujemy białe koperty. Są idealne dla kogoś, kto lubi prace ręczne. Biała koperta kwadratowa, papierowa daje ogrom możliwości na wykazanie się umiejętnościami w zakresie scrapbookingu. Samodzielne ozdobienie czyni ją wyjątkową, a Ty możesz dopasować styl do osoby, której wręczysz swój list. Spraw komuś radość już samym opakowaniem.

Produkty dodane do porównania